Asil Halat İletişim
0216 526 64 56
Dil Seçin
tren

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
ASİL ÇELİK HALAT HAKKINDA

Sektörde Lider kuruluş olmak için ara vermeden emin adımlarla ve durmadan çalıştık… İşimizi ve Ülkemizi seviyor ve sorumluluğumuzu bilerek yarınlara güvenle bakıyoruz. En önemli düşüncemiz ise; herşeyin yedeğinin olabilmesi ama insanın yedeğinin olmaması felsefesi ile hareket ederek, sektörümüze ışık tutuyoruz..!

Misyonumuz

“Kaliteye Atılan Asil İmza” sloganıyla, bulunduğumuz sektörde sürekli yeniliklerle ve gelişmelerle ilerlemenin haklı gururunu yaşamaktayız. Asansör sektöründen Denizciliğe, İnşaat sektöründen Madenciliğe, Otomotiv Sektöründen ulaşıma, Vinç sektöründen Zemine, Dizayn Sektöründen iş güvenliğe kadar, oldukça geniş bir yelpazede ürünlerimizin kullanılması ve yıllardır müşterilerimizden gelen olumlu geri bildirimler bizi onure etmektedir.

Ürünlerimizi İstanbul içindeki tüm kullanıcılara aynı gün içinde, İstanbul dışındaki diğer tüm illere en geç 3 iş günü içerisinde ulaştırmaktayız. Ürünlerimizde ucuzluk değil, Yüksek Dayanımlılık ölçüt alınmaktadır.

Kalitemizden ve Asaletimizden ödün vermeden daha nice yıllar, hitap ettiğimiz sektörleri ve Türk Sanayisinin yükünü kaldırmaya devam edeceğiz.

Temel felsefesi Kaliteli değil, En Kalitelisini sunmak olan Asil Çelik Halat Ekibi olarak, satışını yaptığımız tüm ürünleri Sakarya Karasu’da 2020 yılında yapımına başlanacak 14.000 m2’lik fabrikamızdaki üretim üssünü kurarak, Çelik Halat, Bağlantı ekipmanları, ip halat grubundaki kaliteli ürünlerimizin en kalitelerini sunmaya devam etmek ve Üretim Üssümüzü Dünya standartlarının üzerinde kapasiteyle, verdiğimiz tüm hizmetlerde Türkiye’de en iyisi olmaya devam ederek dünyada örnek şirket olmak.

Vizyonumuz

Yurt içinde sektörde liderliğimizi devam ettirecek uluslararası alanda Asil Çelik Halat’ın sesini daha fazla duyuracağız.

Bu hedeflere ulaşırken başarı faktörlerimiz:

  • Asil Çelik Halat’ın vizyon, misyon ve değerleri doğrultusunda çalışmak.
  • Müşteri isteklerinin daima ön planda tutulması
  • Çevreye, doğaya ve topluma saygı
  • İnsan kaynaklarına değer veren, yaratıcılığı destekleyen ve gelişmesine yardımcı olan açık iletişime dayalı çağdaş yönetim anlayışı
  • Tüm kaynakların verimli kullanımı
  • Müşterilerimiz, ortaklarımız, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımızla bütünlük duygusu
  • Ticari ve sosyal ilişkilerimizde karşılıklı güven, üstün iş ahlakı ve dürüst davranış ilkesinden vazgeçmemek olacaktır.

Firma Tarihçesi

Kaldırma ve taşıma ekipmanları konusunda bir asırlık dededen toruna geçen iş aşkı anlayışıyla taşıdığımız bayrağı büyüterek ve birçok şirketi bünyesine katarak yolumuza devam ettik 2008 yılından beridir Asil Çelik Halat bayrağıyla 1 asır daha yolumuza devam edeceğiz…

Ürün Çeşitleri nelerdir?
Asil Çelik Halat olarak, 1 mm'den 64 mm'ye kadar zengin halat stoğumuz ile Türkiye içinde ve yurt dışındaki belirli ülkelerdeki kullanıcılara ürünlerimizi sunmaktayız. Kendir özlü ve çelik özlü, flexi ve sert, kuru, yağlı, galvaniz ve paslanmaz nitelikteki Yüksek Dayanımlı yüzlerce çeşit çelik halatlarımızla, tüm kullanım alanlarınıza hitap etmekteyiz.

Çelik Halatın yanı sıra çelik halatın tüm kullanım alanlarına uygun olarak, bağlantı elemanları ve ekipmanlarının tamamını tedarik etmekteyiz. Otomatik emniyetli veya fırdöndülü gözlü kanca, omega veya düz mapa kilit, galvaniz gerdirme, klemens, zincirler ve zincir bağlama ekipmanları, paslanmaz liftin, norsmen, kilitler,karabina ayboltlar vb. paslanmaz bağlantı ekipmanları vs.

Polyester ve bez halatlar, gözlü ve sonsuz sapanlar, denizcilikte kullanılan 3 kollu superdan ve 8 kollu polidakron gemi bağlama halatları, beyaz ve renkli ıskota, naylon, sızal ve jüt halatlar, polyamid, polipropilen, yanmaz halatlar, mumlu ve multiflament yüzen halatlar, stoğumuzda mevcut olup istanbul içine adrese teslim diğer şehirler ve yurt dışına ise anlaşmalı kargo ve ambarlarla hızlı sevkiyat yapmaktayız.

Neden Asil Çelik Halat?
Neden mi?
Çünkü bize soracağınız her sorunun mantıklı bir cevabı ve her probleminizin kısa ve doğru bir çözümü vardır. Deneyimlerimizi sizlerle paylaşmaktan çekinmeyeceğimiz için biz hizmetinizdeyiz.

Biz yıllarımızı; insana, doğaya ve yaşama adadık. Sizin için değerli olan bizim için pahabiçilemez özelliktedir. Kaldırma ve taşıma ekipmanları konusunda işleyişin her aşamasında çözüm ortağı olmak bizi onure edecektir…